Uuring „Võrdõiguslikkuse vajadused ja võimalused rohepöördes“

Uuring keskendub sellele, kui palju on riiklikul tasandil võrdsuspõhimõtteid rohepöördes arvesse võetud.

Loe uuringut

Konverents „Milline rohepööre on õiglane?“

24. oktoobril toimunud konverentsil arutleti poliitikute ja arvamusliidritega rohepöörde mõjude üle võrdõiguslikkuse ja võrdsete võimaluste vaatenurgast.

Loe rohkem ja vaata salvestust

Võrdõigusvoliniku 2022. aasta tegevuste aruanne

2022. aastal pöörduti voliniku kantselei poole 217 korral. Aruandest leiad, milliste muredega inimesed voliniku poole pöördusid.

Tutvu voliniku aruandega siin

Vanus ei loe!

Kas keegi mainib pidevalt, et oled liiga vana, et ise oma rahaasju otsustada või meelepärast tööd teha või elukohta valida või õppida? Kui see keegi oled sa ise, siis palun lõpeta kohe. Kui see keegi on nime ja näoga inimene, siis võid pöörduda voliniku poole.

Loe rohkem

Anname kõigile üürisuhetes võrdse võimaluse

Pole ju mõeldav, et kohvik ei müü saiu näiteks punapeadele või vasakukäelistele? Samamoodi pole okei, kui üürileandjad keelduvad üürimast sõjapõgenikele või üksikemadele.

Loe lähemalt
Sa ei ole oma murega üksi. Siit leiad vastuse erinevatele diskrimineerimist puudutavatele küsimustele. Oleme siin selleks, et Sind aidata.

Leia murele lahendus

Sa ei ole oma murega üksi. Siit leiad vastuse erinevatele diskrimineerimist puudutavatele küsimustele. Oleme siin selleks, et Sind aidata.

Leia abi siit
Võta meiega ühendust

Võta meiega ühendust

Mõistame, et olukorrad on erinevad. Ära muretse, kui sa ei ole veel kodulehelt oma küsimusele vastust saanud. Suhtle meiega viisil ning leiame koos lahenduse. Pane teele kiri koos tõenditega, helista, saada helifail või lepi hoopis kokku kohtumine – pole oluline, kuidas meieni jõuad. Kõige tähtsam on, et jõuad.

Kontakt