
Tsiviilkaitseta jääksime sõjas hätta. Naistele kohustuslik ajateenistus võiks muret leevendada, ent kaitsevaldkond ajab ideele sõrgu vastu
Kui järgida ekspertide soovitusi, tuleks väeteenistusest viilijad ja naised panna otsemaid elanikkonnakaitserakendit vedama. Otsustajad kaitsevaldkonnast pole aga lõpuni päri – nagu alati, on peamiseks vastuargumendiks raha. Debatt kerib tuure, arvamusi koguneb.
Kas Eestist ongi saamas järgmine Iisrael, Norra, Rootsi? Kas tulevatel aastatel seotakse värskeid elluastujaid riigi külge sootuks enam kui nende eelkäijad?
Loe edasi Eesti Päevalehest
Allikas: Eesti Päevaleht
Hiljutised uudised
.jpg.webp?itok=TjIG2Bjf)
Võrdõigusvolinik osales ÜRO naiste staatuse komisjoni 69. istungil
ÜRO naiste staatuse komisjoni istungid on maailma olulisimaid rahvusvahelisi sündmusi naiste õiguste edendamisel. Selle aasta põhiteemaks oli Pekingi deklaratsiooni ja tegevusplatvormi tulemuste läbivaatamine ning hindamine.

Kas vanus määrab meie võimalused? Vanuseline diskrimineerimine tööl ja ühiskonnas
Kirjutasime ajakirjas Sotsiaaltöö vanuselisest diskrimineerimisest, võrdõigusvolinikuni jõudnud juhtumitest ning võimalikest lahendustest.

15 vabaühendust liitusid võrdõigusvoliniku huvikaitse nõukojaga
Võrdõigusvolinik lõi huvikaitse nõukoja, mille eesmärgiks on nõustada voliniku kantseleid ja pakkuda sihtrühmapõhist ekspertiisi.

Mida teha kui koged teenuse saamisel diskrimineerimist?
Võrdõigusvoliniku poole pöörduti juhtumiga, kus restorani teenindaja käitus klientidega kohatult. Juhendame, mida sellises olukorras teha.