Kuidas pöörduda voliniku poole?

Kas Sa oled tundnud, et Sa ei saa teistega võrdselt kasutada mõnda õigust tööl, õppimisel või muude teenuste saamisel? Kas Sa oled jäänud teistest halvemasse olukorda mõne tunnuse tõttu, mida Sa ise enda juures muuta ei saa? Kui oled, siis  võid abi saamiseks pöörduda voliniku poole. Voliniku poole võid julgelt pöörduda, sest keegi ei saa su pöördumisest teada. Voliniku juures hoitakse su nimi saladuses. Võid pöörduda ka ilma oma pärisnime ütlemata.

Remote video URL

Voliniku poole pöördumiseks on mitu lihtsat võimalust. Mine voliniku kodulehele, mille aadress on volinik.ee . Kodulehelt leiad vormi „Võta meiega ühendust“. Täida seal avanev vorm. Teine võimalus on saata volinikule e-kiri aadressile [email protected]. E-kirjas kirjuta kindlasti oma nimi või varjunimi ja e-posti aadress, kuhu Sa vastust soovid. Kirjelda, mis Sinuga juhtus, millal see juhtus, mis see täpselt on, millega Sa jäid teistest halvemasse olukorda. Selgita, mis on Sinu arvates selles olukorras valesti ja halvasti.

Helistada võid meile telefonil 626 9059. Vastame Sinu kõnele igal kolmapäeval, hommikul kella 10st kuni kella 12ni. Et saaksime Sind paremini aidata, mõtle oma mure enne läbi ja räägi meile sellest võimalikult täpselt.

Kui Sul on juhtumi kohta e-kirju või dokumente, kui sel oli pealtnägijaid või muid tõendeid, siis anna kindlasti ka nendest teada. Voliniku kantselei menetluskord.

Kui Sa ei taha, et teised Sinu pöördumisest teada saaksid, siis me kindlasti arvestame sellega!

Kas leidsid mida otsisid?